• Sercan Tarım

    6 yaşında Bursa Devlet tiyatrosunun korosu "âli çelenk çocuk korusuna” girerek müzik hayatına başladı. 11 yaşında Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı-keman bölümüne kabul edildi. Prof. Koral Çalgan ile orkestra, Safinaz Olcay ile oda müziği çalıştı. “Gilles Apap”, “Alexander Markov”,”Cihat Aşkın”,”Mihael Aranoviç Godsdiner” ile Masterclass'lara katıldı. 2003 yılında Cihat Aşkın'ın "CAKA" projesinde yer aldı.

  • Özlem Kaya

    Marmara ÜNİVERSİTESİ Atatürk Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Ana Sanat Dalı Keman bölümü mezunun olan hocamız Prof. Cemalettin GÖBELEZ, Doç. Dolunay AKGÜL, Doç. Uğur ALPA GUT gibi isimlerden eğitim aldı. Kadıköy Belediye Orkestrası; ( Başkemancı ) İzmit Belediye Konservatuarı; ( Keman Öğretmeni)Özel Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesi ; Keman, Solfej, Koro, Orkestra, Sanat Sosyolojisi Dersleri ve konser etkinliklerinde görev aldı.

  • Aydan Tunalı

    2003 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk müziği Devlet konservatuarı Batı Klasik Müziği Bölümü mezunu hocamız Prof Ayhan Turan Prof Dr. Cihat Aşkın Yrd.Doç. Hakan Şensoy gibi isimlerden eğitim alan hocamız Bakırköy Oda Orkestrası ve Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestralarında görev yapmıştır.